Newsletter

Zapisz się na Darmowy Newsletter i zdobądź Poradnik Łuszczycowy.

Okładka Poradnika ŁuszczycowegoZapis na Biuletyn jest dobrowolny. Zapisując się, zgadzam się z Polityką Prywatności.

O serwisie

Nazywam się Paweł Landzberg i jestem założycielem serwisu luszczyce.pl. Głównym założeniem serwisu jest zebranie jak największej ilości przydatnych informacji na temat łuszczycy oraz łuszczycowego zapalenia stawów. Staram się, aby informacje tu zawarte były rzeczowe i pomocne. Moim celem jest stworzenie serwisu przyjaznego dla odwiedzających – bez zbędnych trudnych pojęć. Po prostu po ludzku przekazać to, co najistotniejsze. W razie użycia pojęć, które uważam za trudne staram się je wyjaśniać.

Serwis podzielony jest na 4 główne części:

  • serwis główny,
  • blog,
  • forum,
  • i słownik.

Serwis główny zawiera podstawowe informacje o samej chorobie oraz sposoby jej leczenia, a także informacje na temat dostępnych leków i preparatów wspomagających.

Na blogu będę starał się zamieszczać wpisy związane z aktualnościami całego serwisu. Jednak również będę pisał o swoim aktualnym leczeniu, profilaktyce, życiu z łuszczycą a także nowinkach ze świata na temat łuszczycy jakie znajdę.

Forum stworzone jest, aby wszyscy, którzy cierpią na tę chorobę i łuszczycowe zapalenie stawów mogli się spotkać (choćby wirtualnie) w jednym miejscu – powymieniać się doświadczeniami, poradami, wspierać się.

Słownik stworzony jest specjalnie do tego, aby wyjaśnić choć w najmniejszym stopniu pojęcia związane z łuszczycą, które często się mogą pojawiać w serwisie.