Newsletter

Zapisz się na Darmowy Newsletter i zdobądź Poradnik Łuszczycowy.

Okładka Poradnika ŁuszczycowegoZapis na Biuletyn jest dobrowolny. Zapisując się, zgadzam się z Polityką Prywatności.

Dermokosmetyki Dr Michaels

Dr Michaels:
Dermokosmetyki Dr Michaels na łuszczycę, AZS i egzemę

Dermokosmetyki Dr Michaels

Dermokosmetyki Dr Michaels zostały opracowane przez australijskiego naukowca dra Michaela Tiranta. Po wieloletnich badaniach nad łuszczycą dr Michael Tirant opracował dermokosmetyki, które z powodzeniem są stosowane w chorobach skóry związanych z suchością – przede wszystkim łuszczycy. Skuteczność preparatów Dr Michaels zostały udokumentowane w wielu badaniach na osobach chorych. Dr Michael Tirant leczy swoimi preparatami setki tysięcy ludzi na całym świecie.

Preparaty Dr Michaels oparte są o naturalne składniki, które są bardzo bezpieczne dla skóry, dzięki czemu mogą być stosowane w długim okresie, nawet wieloletnim. W skład tych preparatów wchodzą przede wszystkim olejki eteryczne i wyciągi z roślin.

W zależności od preparatu dermokosmetyki mają działanie nawilżające, natłuszczające, złuszczające, przeciwświądowe i hamujące nadmierną produkcję komórek skóry.

Stosowanie

Preparaty Dr Michaels zostały opracowane do leczenia skojarzonego. Dlatego, aby efekt był możliwie najlepszy należy stosować odpowiednią kombinację dermokosmetyków. Zestawy mające największą skuteczność w konkretnych przypadkach:

  • łuszczyca zwyczajna – maść, odżywka, żel,
  • łuszczyca krostkowa – maść, odżywka, mydło,
  • łuszczyca skóry głowy – odżywka, żel,
  • łuszczyca paznokci – płyn NR Formula, N krem, żel,
  • atopowe zapalenie skóry – maść, odżywka, mydło,
  • egzema – maść, odżywka, mydło.

Zalecany czas kuracji wynosi 4-6 tygodni. W przypadku łuszczycy paznokci 5-8 miesięcy – w zależności od szybkości wzrostu paznokcia.