E 45

1
2
Postać:Krem
Recepta:Nie
Substancje czynne:Lanolina, parafina płynna i stała

Skład

100 g kremu zawiera substancje aktywne: bezwodna lanolina (1 g), parafina płynna (12,6 g), parafina stała (14,5 g).

Działanie

E 45 jest to krem do stosowania zewnętrznego. Substancje aktywne mają długotrwałe działanie nawilżające i natłuszczające skórę.

Wskazania

E 45 krem szczególnie skuteczny jest w leczeniu wspomagającym suchej, swędzącej i podrażnionej skóry, również w przebiegu wyprysku i łuszczycy. Preparat wskazany jest także w stanach zapalnych skóry, po podrażnieniach słonecznych oraz w przypadku rybiej łuski.

Krem E 45 polecany jest do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i niemowląt od 1 miesiąca życia. U dzieci i niemowląt krem może być stosowany na całe ciało, a także na miejsca gdzie skóra jest szczególnie wysuszona lub podrażniona. Krem E 45 zalecany jest do codziennej pielęgnacji niemowląt i małych dzieci ze skórą zdrową oraz ze schorzeniami przebiegającymi z nadmierną suchością skóry i chorobami alergicznymi.

Przeciwwskazania

Preparatu nie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na jego poszczególne składniki.

Działania niepożądane

W czasie stosowania preparatu E 45 w pojedynczych przypadkach może wystąpić nadwrażliwość na poszczególne składniki preparatu. W takich przypadkach należy przerwać stosowanie preparatu.

Stosowanie

Chorobowo zmienioną powierzchnię skóry należy smarować dwa lub trzy razy dziennie.

U dzieci i niemowląt po umyciu i dokładnym osuszeniu skórę smarować dwa lub trzy razy dziennie. Zaleca się stosowanie preparatu E 45 do pielęgnacji skóry po każdorazowej zmianie pieluszki.

Na ile oceniasz ten preparat?
[Łącznie ocen: 0 Średnia: 0]

1 KOMENTARZ

  1. Krem bardzo fajnie nawilża, nie uczula i dobrze rozprowadza się po skórze.
    Niestety dostępny tylko w UK lub po zawyżonych cenach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj