Garnier regenerujące mleczko do ciała (bardzo sucha skóra)

1
1
Postać:Emulsja
Recepta:Nie

Mleczko Garnier do pielęgnacji bardzo suchej skóry skutecznie nawilża, odżywia skórę, odbudowuje ją oraz eliminuje uczucie szorstkości.

Czy mleczko do Ciała Garnier Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry jest stworzone dla mnie?

Zmiany temperatury, ocierani się o ubrani, zbyt twarda woda. Twoja skóra się wysusza, ulega podrażnieniom? Szczypie, staje się szorstka, pewne jej strefy stają się chropowate? Mleczko do ciała Garnier Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana).

Czym się wyróżnia?

Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i eliminować szorstkie strefy skóry. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje komfort.

Jak działa?

Działa jak “opatrunek” – jego kanadyjska formuła z syropem z klonu, znanym ze swych właściwości gojących, wnika głęboko w naskórek i uczestniczy w odbudowie warstwy ochronnej skóry. Dzięki temu otrzymujemy rezultat odbudowanej, ukojonej i nawilżonej skóry ciała, która odzyskuje elastyczność i miękkość. Mleczka nie należy stosować na twarz.

Badania potwierdzają, że:

  • po pierwszym zastosowaniu nastąpiło złagodzone uczucie ściągnięcia: 95%*
  • po 3 tygodniach stosowania skóra została odbudowana: 95%*
  • mleczko zmniejsza szorstkość: -47%**

* samoocena przeprowadzona przez 41 kobiet
** pomiar kliniczny po 3 tygodniach stosowania produktu w grupie 41 kobiet

Garnier Skin Naturals to:

  • pierwszeństwo dla naturalnych składników, pozyskiwanych dzięki metodom (ekstrakcji), które pozwalają zachować ich jakość i czystość,
  • kosmetyki testowane dermatologicznie, zapewniające tolerancję skóry.
Na ile oceniasz ten preparat?
[Łącznie ocen: 0 Średnia: 0]

1 KOMENTARZ

  1. Mam ten produkt od dawna, niestety nie jestem z niego zadowolony. Po smarowaniu czasami prowadzi do swędzenia skóry, a jego skuteczność jest niewielka w moim przypadku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj