Opinie o preparatach na łuszczycę w serwisie luszczyce.pl

0
5
Opinie - zrzut ekranu
Opinie w portalu luszczyce.pl

Mam dla Was dobrą wiadomość 🙂 Serwis luszczyce.pl stale się rozwija. Przybyło już trochę opisów leków, wspomagaczy, ziół i innych specyfików przydatnych w leczeniu łuszczycy. Z tego względu, że jest tego już troszkę wprowadzona została możliwość dodawania opinii na temat danych specyfików. Myślę, że takie rozwiązanie przyda się wszystkim – zarówno osobom z początkami łuszczycy, jak i weteranom 🙂 Od dziś pod opisami specyfików będą widniały opinie osób, które stosowały dane specyfiki.

Oczywiście opinie te nie będą brane z kosmosu 🙂 Dlatego pod opisem każdego specyfiku na dole strony będzie formularz, poprzez który każdy może dodać swoją opinię (taki sam formularz jak na blogu do komentarzy). Każdy może dodać swoją opinię na temat preparatów, które stosował i pomóc innym w wyborze preparatu, który może pomóc w leczeniu łuszczycy czy łuszczycowego zapalenia stawów.

A teraz mały haczyk 🙂 W sumie nie haczyk, ale… nie wszystkie opinie będą dodawane do serwisu. Dlaczego? Otóż dlatego, że zależy mi na tym, aby każda opinia była wartościowa i przedstawiała podstawowe informacje na temat stosowania danego leku przez osobę, która go stosowała. Także opinie, które będą mało wartościowe będą odrzucane. Ponadto w przeciwieństwie do komentarzy na blogu wymagane jest minimum imię osoby opiniującej. Aby upewnić się czy Twoja opinia jest wartościowa przeczytaj mini poradnik dodawania opinii i zastosuj się do niego. Dodatkowo możesz zerknąć na dwie opinie napisane przeze mnie o Cignodermie i Clobazie, które znajdują się pod opisami tychże specyfików.

Gorąco zachęcam wszystkich do wyrażania swoich opinii o preparatach na łamach serwisu. Na pewno Wasze opinie przydadzą się wielu osobom. Pamiętajcie też, że stale będą dodawane opisy nowych preparatów. Także, jeśli nie ma preparatu, na którego temat chcielibyście wyrazić opinię to zajrzyjcie za jakiś czas do serwisu, a być może dany specyfik już będzie 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj