Programy i badania nowoczesnych leków

5
110
Strzykawki ułożone w rzędzie
Leki biologiczne najczęściej aplikowane są poprzez iniekcje.
Strzykawki ułożone w rzędzie
Leki biologiczne najczęściej aplikowane są poprzez iniekcje.

Długo nie pisałem. Postanowiłem dziś zrobić małe podsumowanie badań klinicznych i programów lekowych na łuszczycę i łuszczycowe zapalenie stawów, o których dowiedziałem się w ostatnim czasie, a które są w większości (jeśli nie wszystkie) cały czas aktualne i można zgłaszać się do badań i programów.

Tym razem będą to badania nie tylko leków biologicznych, ale także innych, w postaci maści czy preparatów doustnych. Lista badań i programów lekowych jest następująca:

Pamiętajcie, że aktualne informacje o badaniach i programach lekowych oraz innych aktualnościach znajdziecie na forum w dziale Aktualności. A jeszcze więcej informacji ze świata łuszczycy znajdziecie na Facebooku.

5 KOMENTARZE

  1. Nowe badanie kliniczne na ŁZS jest prowadzone w przychodni Unica CR w Dąbrówce pod Poznaniem. Testowany jest secukinumab. Jeszcze prowadzą nabór pacjentów. Ostatnio udało się bratu zakwalifikować na leczenie. Jest bardzo zadowolony z opieki, podejścia do pacjenta i mamy nadzieję, że wkrótce i z poprawy stanu zdrowia 🙂

  2. We wpisie masz odnośniki do konkretnych badań, a tam możliwości kontaktu dla poszczególnych badań.

  3. Witam. Jestem zainteresowana badaniami na łuszczyca. Proszę o podpowiedź jak mam się skontaktować. Tel.794 000 279 Elbląg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj