Spotkanie w Ciechocinku dla chorych na łuszczycę

0
5
Park Zdrojowy w Ciechocinku
No i nie mówcie, że Ciechocinek nie jest piękny 🙂

Moi drodzy, nie zwlekając już więcej chciałbym poinformować Was o zbliżającym się trzydniowym spotkaniu majowym dla osób chorych na łuszczycę. Spotkanie organizują założyciele biedronkowo.info. Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów – na spotkaniu przewidziane jest wiele atrakcji.

Termin i miejsce spotkania

Zacznę od najważniejszego. Spotkanie odbędzie się w weekend w dniach 18-20 maja 2012 r. Miejsce spotkania to Ciechocinek (byłem tam kiedyś i bardzo kolorowa i urocza mieścina to jest 🙂 ). Noclegi organizowane są w Hotelu Amazonka przy ul. Traugutta 5. Cena pokoju od osoby (śniadanie, obiadokolacja i parking wliczony w cenę) to 75 zł. W hotelu tym organizowane będą też poszczególne spotkania. Ilość pokoi jest ograniczona.

Plan spotkania

Dokładny plan spotkania nie jest jeszcze znany, ale myślę, że nie mogę dłużej zwlekać z informacją – musicie przecież mieć czas na podjęcie decyzji. Gdy będę miał bardziej szczegółowe informacje to uzupełnię je w tym wpisie. A tymczasem planowane są następujące punkty spotkania, rozłożone na cały czas spotkania:

  • piątek 12:00 (18 maja) – rozmowy z dermatologiem i reumatologiem odnośnie leczenia biologicznego – spotkanie poprowadzą praktycy w zakresie leczenia biologicznego: doktor nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych II stopnia, reumatolog Katarzyna Kolossa oraz lekarz medycyny dermatolog Ewa Skrzeczko-Kwela
  • w spotkaniu weźmie udział także przedstawicielka producenta leku biologicznego,
  • sobota – spotkanie z przedstawicielami firm produkujących dermokosmetyki,
  • przejażdżka tramwajem konnym po Ciechocinku,
  • wizyta w grocie solnej,
  • wizyta w warzelni soli,
  • spacer na tężnie.

Planowane są także inne atrakcje, jednak jeszcze nie są ustalone, dlatego zaktualizuję informacje, gdy będę o nich wiedział.

Kontakt

W sprawie szczegółów proszę kontaktujcie się z Beatą:

Dajcie znać szczególnie odnośnie noclegu, bo ilość miejsc jest ograniczona. Po za tym jeśli ktoś jest na szczególnej diecie to też można podać taką informacje – panie kucharki mogą przystosować zestaw dań do Waszych potrzeb.

Aktualizacja wpisu dnia 15 maja 2012

W związku, że planowane są atrakcje na spotkaniu podaję ceny (atrakcje są oczywiście nieobowiązkowe):

  • wstęp na Warzelnię soli – 4 zł/bilet normalny ( 2 zł/ ulgowy),
  • wstęp do jaskini solnej – pon-pt 9,00 zł, sob 14. 00 zł,
  • wstęp na teren tężni- 3,00 zł, a wejście na górę tężni 5zł, dla dzieci połowa ceny.

Ponadto będzie można odbyć indywidualne konsultacje w piątek z reumatologiem i dermatologiem. Do tego lekarze Ci mogą ułatwić dostęp do leczenia biologicznego, dlatego warto zabrać ze sobą wszystkie badania, wyniki, jeśli ktoś takie posiada i jest zainteresowany możliwością leczenia biologicznego.

To tyle z pewnych wieści. Resztą ewentualnych atrakcji dowiecie się już na miejscu (będą na bieżąco modyfikowane i planowane).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj