Start portalu luszczyce.pl

1
12
Start portalu
Start portalu luszczyce.pl

W dniu dzisiejszym (27 kwietnia 2010 roku) rusza w końcu portal luszczyce.pl. Długo przygotowywałem go i w końcu nastał czas, żeby ujrzał światło dzienne. Także niniejszym zapraszam do korzystania z portalu.

Portal nie przyjął jeszcze ostatecznej formy, ale jest już w tak zaawansowanym stadium rozwoju, że można z niego już korzystać.

Portal składa się z 4 części: serwisu głównego, bloga, forum oraz słownika. Nie muszę chyba tłumaczyć każdej części portalu z osobna 😉 Więcej można się dowiedzieć na stronie o serwisie.

W części głównej serwisu będę umieszczać sukcesywnie opisy leków, wspomagaczy, suplementów i ziół. Na blogu również będę starał się umieszczać interesujące treści. Podobnie słownik będzie rozwijany. A forum? Bez Was kochani nie dam rady go rozwinąć. Także zapraszam do rozmów na forum.

Mam nadzieję, że informacje na łamach portalu luszczyce.pl będą dla Was przydatne.

1 KOMENTARZ

  1. Witam jestem babcią 8 letniej wnuczki chorej od roku na łuszczycę,chciałam podziękować za rady udzielone mi .Chętnie czytam stronę o tej chorobie jest bardzo dobrze opracowana,dużo mi wyjaśniła .Pozdrawiam.Bożena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj